بهترین روش‌های درمان خانگی زگیل تناسلی

بهترین روش‌های درمان خانگی زگیل تناسلی

برای درمان خانگی زگیل تناسلی برخی روش های درمان خانگی وجود دارد که اثربخشی و قدرت درمانی آنها به اثبات رسیده است. روش های درمان خانگی مبتنی بر اصول طب سنتی و برآمده از دل طبیعت هستند و بسیاری از اطباء طی سالیان متمادی از این روش ها برای درمان بسیاری از امراض استفاده کرده اند و در بسیاری از موارد هم به پاسخ مورد نظر خود رسیده اند.

از آنجایی که انجام این روش ها به راحتی در منزل امکان پذیر است و هیچ گونه عارضه و خطری برای فرد به دنبال ندارد بسیاری از افراد تمایل دارند که در زمان آغاز درمان بیماری خود به عنوان اولین خطر درمانی از روش های خانگی استفاده نمایند.

در ادامه با موثرترین روش‌های درمان خانگی زگیل تناسلی آشنا خواهیم شد:

  • عصاره ی درخت چای

عصاره ی درخت چای یکی از قدرتمندترین ضدعفونی کننده های طبیعی است. برای درمان زگیل تناسلی یک پنبه کوچک را به کمی عصاره ی درخت چای آغشته کنید و آن را به آرامی بر روی زگیل های خود مالش دهید.پس از بیست دقیقه محل زگیل ها را بشویید و خشک کنید. این کار را تا دو هفته روزی ۱ بار انجام دهید تا زگیل های شما کوچک تر و کم رنگ تر شود.

  • سرکه ی سیب

یکی از موثرترین روش ها برای درمان خانگی زگیل تناسلی، شستشوی روزانه ی محل زگیل ها با کمی سرکه ی سیب است. همچنین می توانید محل زگیل ها را با یک پنبه ی آغشته به سرکه مالش دهید.

  • سیر

از موثرترین ماده‌ها برای درمان و از بین بردن زگیل های تناسلی می توان به سیر اشاره کرد.چند حبه سیر را له کنید و آن را بر روی زگیل‌های خود قرار دهید و با یک نوار تمیز ببندید.پس از نیم ساعت خودتان را بشویید و خشک کنید.این کار را هروز می توانید انجام دهید.

  • پیاز

برای از بین بردن و درمان زگیل تناسلی می‌توانید حلقه های پیاز را بر روی آن قرار دهید. همچنین می توانید آب یا عصاره ی پیاز را تهیه کنید و شبها بر روی محل زگیل ۸های خود بمالید و صبح بشویید.

  • روغن کرچک

روغن کرچک می تواند شما را از شر انواع عفونت ها مانند زگیل های تناسلی رها کند. کمی روغن کرچک را روی ناحیه تناسلی خود بمالید و پس از چند دقیقه محل آن را بشویید.

  • جو دوسر

کمی جو را در آب داغ خیس کنید و پس از نرم شدن آن را کاملا له نمایید.میتوانید این ماده را با کمی آب گرم ترکیب کنید و برای ۲۰ دقیقه داخل آن بنشینید به طوری که تمامی زگیل ها در آب قرار بگیرند.

  • نوار درمانی

بر روی زگیل‌های تناسلی خود برش های نوار چسبی قرار دهید و تا ۶ روز این کار را ادامه دهید . زگیل ها درمان می شوند و از بین می روند.

  • جوش شیرین

می توانید جوش شیرین را در آب گرم ترکیب کرده و داخل آن بنشینید . همچنین می توانید کمی جوش شیرین را با روغن کرچک ترکیب کنید تا خمیر نرم و یکدستی حاصل شود .این خمیر را بر روی زگیل های تناسلی خود قرار دهید و آن را با باند تمیزی بپوشانید.

  • عسل

عسل را به صورت مستقیم بر روی زگیل های تناسلی خود بمالید.

  • آلوئه ورا

ژل برگ های آلوئه ورا می توانند بسیاری از عفونت ها را از بین ببرند و در ترمیم بافت های آسیب دیده ی پوست بسیار موثرند.هروز بر روی زگیل تناسلی خود ژل آلوئه ورا بمالید و اجازه دهید که جذب شود.

clinic-colorectal1

پذیرش: از شنبه تا چهارشنبه فقط با تعیین وقت قبلی

لطفا از طریق تلفن یا فرم تعیین وقت اینترنتی نسبت به گرفتن وقت اقدام نمائید.
با تشکر.

۰۲۱-۸۸۸۷۰۸۹۶ ۰۹۱۹۴۶۹۶۱۷۸

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۹ تا ۲۲ حتی روزهای تعطیل

آدرس: تهران، میدان ونک، خ ملاصدرا، خ پردیس شرقی، ساختمان پردیسان، پلاک 14، طبقه 5
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x