هزینه جراحی و لیزر بواسیر و فیستول توسط بیمه پرداخت می‌شود؟

هزینه جراحی و لیزر بواسیر و فیستول توسط بیمه پرداخت می‌شود؟

بیماری های نشیمنگاهی شامل عارضه هایی است که مقعد و نواحی اطراف آن را درگیر می کند. بواسیر(هموروئید)، کیست مویی، فیستول و شقاق جزء مهمترین این بیماری ها دسته بندی می شود. بیماری های ذکر شده در سال های اخیر به سبب تغییر شیوه زندگی افراد جامعه شیوع گسترده را پیدا کرده و همین امر موجب شده پزشکان و مراکز درمانی مختلفی در رابطه با درمان این بیماری فعالیت داشته باشند.

مطلب مرتبط: درمان هموروئید با لیزر

این عارضه ها در مراحل پیشرفته تر معمولاً از دو طریق جراحی و لیزر درمانی برطرف می شوند. در کنار انتخاب روش مناسب برای درمان، پرداخت هزینه نیز یکی از موضوعاتی است که ذهن بسیاری از بیماران را به خود مشغول کرده است.

ما در این مقاله قصد داریم به بررسی هزینه جراحی بواسیر با لیزر و همین طور تشریح بیشتر هزینه جراحی فیستول با لیزر بپردازیم. برای آگاهی از هزینه درمان شقاق با لیزر هم می‌توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

هزینه عمل جراحی بیماری‌های بواسیر و فیستول

جراحی بیماری های نشیمنگاهی در بیمارستان انجام شده و نیازمند این است که بیمار یک روز قبل  و حداقل یک روز بعد از عمل جراحی، به جهت دریافت مراقبت های ویژه در بیمارستان حضور داشته باشد که این امر خود هزینه‌های بیشتری را می طلبد.

هزینه عمل بواسیر و عمل فیستول بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شود، به طور مثال نوع بیماری، شرایط بیمار، شهر و مرکز درمانی که جراحی در آن انجام می شود، دستمزد جراح و تخصص آن و….همگی در تعیین دقیق هزینه تاثیر گذار هستند. از همین روی عنوان کردن هزینه دقیق کار مشکلی است.

اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که بیمه‌های تکمیلی پرداخت مبلغ عمل بیماری های نشیمنگاهی را بر عهده می گیرند و از این بابت نگرانی وجود نخواهد داشت.

شاید نکته منفی که در مورد جراحی وجود دارد این است که معمولاً جراحی نمی تواند روشی قطعی برای درمان بیماری باشد و این امر موجب می شود، بیمار مجدداً مجبور به پرداخت وجه و تحمل جراحی شود.

درمان با لیزر بیماری‌های نشیمنگاه

لیزر بیماری های نشیمنگاه بهترین روش درمان این بیماری ها است. زیرا با این روش اولاً هیچ نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست و این خود مخارج را به شدت کاهش می‌دهد. دوماً این درمان بدون خونریزی و یا احساس درد انجام می شود و از طرفی دیگر لیزر بیماری‌های نشیمنگاهی روش قطعی برای درمان این بیماری است. به طور مثال با یک بار پرداخت هزینه درمان بواسیر با لیزر برای همیشه از شر این عارضه خلاص خواهید شد.

تعیین دقیق هزینه عمل بواسیر با لیزر و یا سایر بیماریهای نشیمنگاهی امکان پذیر نیست، زیرا این مبلغ بسته به نوع لیزر، میزان پیشرفت بیماری، مرکز درمان بیماری های نشیمنگاهی، متخصص لیزر و… تعیین می شود. پس لازم است برای این منظور شخصاً مراجعه کرده تا پس از معاینات دقیق هزینه لیزر تعیین شود.

مشاوره برای هزینه لیزر

برای بررسی دقیق هزینه های لیزر می توانید از طریق واتساپ با مشاوران ما در تماس باشید.

آیا هزینه لیزر بواسیر و فیستول شامل بیمه میشود؟

نکته قابل توجه در رابطه با هزینه لیزر بواسیر(هموروئید) و هزینه درمان فیستول با لیزر این است که این وجه توسط بیمه پرداخت نشده و خود فرد شخصاً باید مخارج درمان را بپردازد. علت این امر قانون بیمه مبنی بر عدم پرداخت هزینه جراحی های زیر 6 ساعت بستری در بیمارستان است.

شاید در نگاه اول تصور کنید که هزینه درمان با لیزر از جراحی بیشتر می شود. اما این تصور کاملاً غلط است. زیرا نه تنها لیزر هزینه کمتری برای درمان دارد. (با توجه به اینکه در بیمارستان بستری نمی شوید) بلکه درمان قطعی بود؛ و نیازی به تکرار درمان و سایر روشها نخواهد بود.

clinic-colorectal1

پذیرش: از شنبه تا چهارشنبه فقط با تعیین وقت قبلی

لطفا از طریق تلفن یا فرم تعیین وقت اینترنتی نسبت به گرفتن وقت اقدام نمائید.
با تشکر.

۰۲۱-۸۸۸۷۰۸۹۶ ۰۹۱۹۴۶۹۶۱۷۸

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۹ تا ۲۲ حتی روزهای تعطیل

آدرس: تهران، میدان ونک، خ ملاصدرا، خ پردیس شرقی، ساختمان پردیسان، پلاک 14، طبقه 5
Subscribe
Notify of
7 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
شهرام

هزینه لیزر کیست مویی هم تو واتساپ میگید؟

احمدی

لطفا یک مبلغ دقیق برای لیزر بواسیر اعلام کنید که ما راحت تر بتونیم تصمیم بگیریم

مریم

از کجا باید بفهمم بیمه هزینه جراحی کیست مویی با لیزرو میده؟

نادر

لطفا حدود هزینه لیزر بواسیر اعلام کنید چون من نمیتونم برای معاینه بیام راهم دوره

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x