هزینه درمان شقاق با لیزر چقدر است؟ آیا تحت پوشش بیمه است؟

هزینه درمان شقاق با لیزر چقدر است؟ آیا تحت پوشش بیمه است؟

شقاق از بیماری های شایع و دردناک ناحیه ی مقعد است،که موجب بروز شکاف بر روی پوشش سطحی مقعد می شود، و در صورت عدم درمان به موقع باعث افزایش عفونت و خونریزی می شود که فقر آهن را به دنبال دارد. از همین جهت لازم است در صورت ابتلا به بیماری و بروز علائم آن هر چه سریع تر برای درمان اقدام نمایید. استفاده از داروها و پماد برای درمان شقاق در مراحل ابتدایی بیماری می‌تواند موثر باشد اما اگر عارضه مزمن شود نیاز به انجام جراحی یا لیزر است.

هزینه درمان شقاق با لیزر

یکی از موضوعات مهمی که در رابطه با درمان این بیماری وجود دارد، هزینه درمان شقاق است. در رابطه با هزینه درمان این بیماری می توان گفت هیچ یک از موسسه های بیمه هزینه‌های لیزر را تقبل نمی‌کنند زیرا که درمان شقاق با لیزر جزء عمل های سرپایی یا بدون بستری محسوب می شود که کمتر از 6 ساعت به طول می‌انجامد، در نتیجه بیمه هزینه لیزر را تقبل نخواهد کرد.

اگرچه هزینه لیزر این بیماری توسط بیمه پرداخت نمی‌شود اما باز هم در مقایسه با جراحی هزینه کمتری را پرداخت خواهید نمود. زیرا که صورت حساب های بیمارستانی شامل آیتم های متعددی است و پرداخت آنها شامل ترکیبی از آزاد و بیمه بوده و موجب می شود علاوه بر هزینه‌ای که بیمه می پردازد خود شما نیز هزینه های دیگری را برای درمان پرداخت کنید.

از طرفی انجام عمل جراحی به سبب از دست دادن زمان طولانی برای طی کردن دوران نقاهت پس از عمل و بستری شدن در بیمارستان به صرفه محسوب نمی شود، زیرا خود این امر مسبب هزینه‌های بسیاری خواهد بود. در کنار پرداخت هزینه، انجام عمل جراحی شقاق همراه با درد و خونریزی بوده و امکان عود مجدد بیماری وجود دارد، به همین ترتیب از هر جهت که به این موضوع نگاه می کنیم انجام لیزر به صرفه تر از انجام عمل جراحی است.

در مورد تعیین هزینه درمان شقاق با لیزر باید بگوییم ابتدا بیمار باید معاینه شود تا با توجه میزان وخامت بیماری و تعداد جلسه های مورد نیاز برای بهبود کامل،هزینه لیزر تعیین گردد.

clinic-colorectal1

پذیرش: از شنبه تا چهارشنبه فقط با تعیین وقت قبلی

لطفا از طریق تلفن یا فرم تعیین وقت اینترنتی نسبت به گرفتن وقت اقدام نمائید.
با تشکر.

۰۲۱-۸۸۸۷۰۸۹۶ ۰۹۱۹۴۶۹۶۱۷۸

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۹ تا ۲۲ حتی روزهای تعطیل

آدرس: تهران، میدان ونک، خ ملاصدرا، خ پردیس شرقی، ساختمان پردیسان، پلاک 14، طبقه 5
Subscribe
Notify of
6 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
تقی زاده

سلام بعد از معاینه چقدر طول میکشه وقت عمل لیزر شقاق بدین

امین

سلام هزینه درمان شقاق با لیزر حدودی چقدر میشه
حالا دقیق هم نبود عیبی نداره مثلا بفرمایید از چقدر تا چقدر میتونه باشه تشکر

ناشناس

سلام
شما داخل مشهد مطب ندارین؟آخه تهران کسیو ندارم خودمم یه زن تنها

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x